Serwis gaśnic Warszawa

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy gaśnica w budynku nadaje się do użytku i działa prawidłowo, możesz nam zlecić jej serwis. Wykonując usługę, zawsze stosujemy się do wskazówek producenta i zaleceń ekspertów, a właśnie takie osoby tworzą zespół Jutom. Wiemy, jak ogromne znaczenie na wypadek pożaru odgrywa sprzęt gaśniczy, dlatego dbamy o niego z największą dokładnością, pamiętając, że w skrajnych sytuacjach jego użycie może decydować nawet o ludzkim życiu.

Przegląd i serwis gaśnic – Warszawa

Zlecając nam serwis gaśnic, upewniasz się, że pracują bezawaryjnie i zgodnie ze swoim przeznaczeniem. W ramach usługi dokładnie weryfikujemy sprawność, a także w razie potrzeby podpowiadamy, gdzie się powinny znajdować – wiele osób umieszcza je bowiem w nieodpowiednim miejscu. Sprawdzamy szczelność i ciśnienie, analizujemy konstrukcję w poszukiwaniu ewentualnych wycieków i rozszczelnień, dokładnie oglądamy poszczególne elementy i upewniamy się, że spełniają wymagania określone w przepisach.

Serwis gaśnic

Profesjonalny serwis gaśnic w Warszawie

Jednak nawet jeśli pod względem konstrukcyjnym wszystko będzie w porządku, urządzenie odmówi działania, o ile nie zostanie napełnione. Mając to na uwadze, w trakcie serwisu sprawdzamy, czy w gaśnicy znajduje się wymagana zawartość proszku. Zajmujemy się sprzętem każdego typu niezależnie od wielkości i pojemności, dzięki czemu możesz nam powierzyć skuteczny serwis zarówno małych, jak i dużych urządzeń. Również marka producenta oraz model nie mają znaczenia, ponieważ działamy wszechstronnie, efektywnie i profesjonalnie.