ADRES BIURA I SKLEPU:

JUTOM Spółka z ograniczoną 
odpowiedzialnością Sp.k.
ul. Świętego Mikołaja 27
05-082 Blizne Łaszczyńskiego

Warszawa, Bemowo

BIURO (w godzinach 9.00-17.00 pon-piąt.)
tel. 22 299 00 41
jutom@jutom.pl

SKLEP (w godzinach 9.00-17.00 pon-piąt.)
Kom. 798 230 180
sklep@jutom.com.pl

Kamil Sawicki
Handlowiec
Kom. 733 730 029
kamil.sawicki@jutom.pl

Krzysztof Surmacz
Handlowiec
Kom. 533 348 458
krzysztof.surmacz@jutom.pl

Bartosz Golonka
Handlowiec
Kom. 798 230 180
bartosz.golonka@jutom.pl

DANE DO FAKTUR:

JUTOM Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Świętego Mikołaja 27
05-082 Blizne Łaszczyńskiego

NIP 5223105945
REGON 368829302
KRS 0000705731
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

DZIAŁY:

WYCENY SYSTEMÓW I ZABEZPIECZEŃ PPOŻ

Artur Szeszko
Specjalista ds. handlowych
Kom. 535 047 042
artur.szeszko@jutom.pl

SERWIS SYSTEMÓW PPOŻ

Dominik Ciok
Kierownik działu
Kom. 509 977 525
dominik.ciok@jutom.pl

INŻYNIERIA I PROJEKTOWANIE

Arkadiusz Grzegorczyk
Inżynier, projektant
Kom. 500 473 705
arkadiusz.grzegorczyk@jutom.pl

Damian Jabłoński
Inżynier, projektant
Kom. 533 323 016
damian.jablonski@jutom.pl

Anna Grzelak
Inżynier, projektant
Kom. 798 230 180
anna.grzelak@jutom.pl

Aleksandra Tataj
Inżynier, projektant
Kom. 798 230 180
aleksandra.tataj@jutom.pl

ADMINISTRACJA

Anna Ciok
Kom. 577 323 012
anna.ciok@jutom.pl